Let´s Dance-Street Dance

15. března 2008 v 8:13 | N!Ki$H€K
Když vzpurná Andie, která nadevše miluje Street Dance, začne studovat na Marylandské škole umění, snaží se zapadnout a přitom si udržet starý styl života. Když spojí své síly s nejlepším tanečníkem školy Chasem, aby vytvořili formaci a zvítězili v taneční soutěži The Street, najde způsob, jak žít svůj sen a při tom propojit své dva oddělené světy.

Choreografie Let's Dance 2 se opět ujal Jamal Sims (stejně jako v Let's Dance, v českých kinech v létě 2006, pozn. SPI) a jako host se ve filmu objeví i hvězda Let's Dance, Channing Tatum, jako bratr Andie.

Základní informace

Český název: Let's Dance 2
Originální název: Step Up 2 the Streets
Česká premiéra: 28. února 2008
Světová premiéra: 14. února 2008
Natočeno: USA 2008
Režie: Jon Chu
Scénář: Toni Ann Johnson, Karen Barna
Kamera: Max Malkin
Hudba: Aaron Zigman
Hrají: Robert Hoffman (Chase Collins), Briana Evigan (Andie), Will Kemp (Blake Collins), Tony Devon (Defense Attorney Gold), Telisha Shaw (Felicia), Jennifer Rouse (Street Dancer), Cassie, Jesus Maldonado (Principle Dancer), Brian Anthony Wilson (MTA Official), Ivana Vitomir (Dancer), Mark J. Parker (Dragon Club Patron), Adam G. Sevani, Patrick Michael Strange (MSA Student), Black Thomas (Tuck), Mari Koda (Jenny Kido), Katie Corrado (Blake's Assistant), Danielle Polanco (Missy), Tom Townsend (MSA Student), Thomas M. Hagen (Rave Dancer), Jeremy Isabella (Dragon Club Patron), Luis Salgado (Alejandro), Harry Shum Jr. (Cable), Chris O'Brocki (Dragon Club thug)
Žánr: Drama / Romantický / Hudební
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.